O NÁS
O nás..

logoVítejte v sekci "O nás", kde Vám stručně představíme naší výrobní firmu.

Již v roce 1997 jsme začali vyrábět a prodávat koupelnové radiátory nejprve jako výrobce FOP Tomáš Petrák. Roku 2008 došlo ke transformaci z FO na KORAPET, s.r.o. Vznik naší společnosti a zároveň značky KORAPET byl logickým krokem mladé úspěšně se rozvíjející výroby s důrazem na kvalitu a dokonalost v každém detailu. Za období naší existence jsme si vybudovali několik velice dobrých obchodních vztahů /např.: P.M.H. Invest & Trade, s.r.o./ a dnes již můžeme říci, že s výrobou pro naše odběratele máme bohaté zkušenosti.

sidlo společnostiNaším cílem je získat nové odběratele nejen z řad stavebních firem, ale zajímají nás také drobní spotřebitelé, kvůli kterým vznikl tento jednoduchý a přehledný e-shop. V roce 2013 vnímáme tento internetový obchod s přímým vstupem drobného spotřebitele jako další významný krok firmy KORAPET. Slibujeme si podporu prodeje našich kvalitních trubkových radiátorů, sušáků a příslušenství. Chceme dokázat, že slogan "trubkové radiátory české kvality" není planým stejně, jako fráze použité v dalších podpůrných textech tohotu webu a e-shopu.

Jméno naší firmy a značka KORAPET je pro nás důležitá tak, jak je pro nás důležitá spokojenost našeho nejmenšího zákazníka. Na všechny výrobky pochopitelně poskytujeme záruku, dokládáme certifikaci a dodržujeme zákonné postupy vymezené našimi obchodními podmínkami.

"Za celý tým Korapet, s.r.o. Vám děkuji za vaší návštěvu, případnou objednávku nebo doporučení a přeji Vám bezproblémový nákup, šťastnou ruku při výběru a zároveň doufám ve Vaší spokojenost i přízeň"

Tomáš Petrákpodpis

Výroba

M2FjYzl