» Návod k elektrickému zapojení
Návod na zapojení radiátoru a vysoušeče - elektrické vytápění

Detail vysoušeče RVO

Radiátory

Koupelnový radiátor pro elektrické vytápění je nutno doplnit sadou pro elektrické vytápění. Jedná se o elektrické topné těleso a zátku. Při montáži je nutno zaslepit spodní vývody a těleso naplnit vodou tak, aby poslední příčka zůstala nenaplněna. Topné těleso musí být umístěno ve svislé poloze a připojovací kabel musí být dole.

Vysoušeče / RVO

pro elektrické vytápění je nutno doplnit sadou pro elektrické vytápění. Jedná se o elektrické topné těleso, zátku a náplň (nejlépe je vysoušeč doporučeno osadit topnou tyčí řady GT, která má vnitřní termostat a je tak nejbezpečnější). Nejprve zašroubujeme topnou tyč na zvolenou stranu. Při montáži je nutno zaslepit horní vývody a těleso naplnit vodou tak, aby horní vývody byly směrem dolů a poslední příčka zůstala z poloviny nenaplněna. Zbývající otvor osadíme záslepkou. Po dokončení montáže topné těleso musí být umístěno ve svislé poloze a připojovací kabel musí být dole.

Dodávaná topná tělesa mají jmenovité napětí 230 V, výkon v rozmezí 200 - 1350 W a jejich provozní poloha musí být vertikální. Délka přívodního kabelu je 2 m.

UPOZORNĚNÍ: Pokud radiátor či vysoušeč umístíte do extrémnějšího prostředí, kde může teplota klesnout pod bod mrazu, musí být místo vody použita vhodná nemrznoucí směs určená pro topné systémy!


N2I0NDhkZj